Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: authenticated user
lt: patvirtintas narys
