Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Access control
oc: Contraròtle d'accès

en: Edit
oc: Modificar

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: authenticated user
oc: utilizaire identificat
