Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Access control
pl: Kontrola dostępu

en: Edit
pl: Edytuj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: authenticated user
pl: użytkownik uwierzytelniony

en: Invalid user.
pl: Nieprawidłowy użytkownik.
