Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Access control
ro: Control acces

en: Edit
ro: Editați

en: General settings
ro: Setări generale

en: authenticated user
ro: utilizator autentificat
