Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Edit
sk: Upraviť

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: authenticated user
sk: prihlásený používateľ
