Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Edit
sl: Uredi

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: authenticated user
sl: prijavljen uporabnik
