Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Access control
sv: Behörighet

en: Edit
sv: Redigera

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: authenticated user
sv: inloggad användare
