Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Access control
te: అనుమతి నియంత్రణ

en: Edit
te: మార్చు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: authenticated user
te: అధీకృత వాడుకరి
