Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Access control
be: Кантроль доступа.

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Delete role
be: Выдаліць ролю

en: authenticated user
be: ідэнтыфікаваны карыстальнік
