Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Access control
bo: བེད་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Delete role
bo: འགན་ནུས་བསུབ་པ

en: authenticated user
bo: ཆོག་མཆན་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན
