Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Access control
es: Control de acceso

en: Edit
es: Editar

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Delete role
es: Eliminar rol

en: authenticated user
es: usuario autenticado
