Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Access control
ja: アクセスコントロール

en: Edit
ja: 編集

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Delete role
ja: 役割の削除

en: authenticated user
ja: 認証済みユーザー

en: Header to check
ja: チェックするヘッダー

en: Allowed IP range
ja: 許可するIPの範囲
