Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Edit
lv: Labot

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: authenticated user
lv: autentificēts lietotājs
