Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Edit
nl: Bewerken

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Delete role
nl: Rol verwijderen

en: authenticated user
nl: geverifieerde gebruiker

en: Invalid user.
nl: Ongeldige gebruiker.
