Restricted Area (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད
