Restricted Area (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Password
cs: Heslo

en: View
cs: Zobrazit

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Not restricted
cs: Není omezeno
