Restricted Area (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Password
da: Adgangskode

en: View
da: Vis

en: Entity type
da: Entity-type

en: Not restricted
da: Ikke begrænset

en: Entity id
da: Entity ID
