Restricted Area (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Login
de: Anmelden

en: Password
de: Passwort

en: View
de: Ansicht

en: Restricted
de: Eingeschränkt

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Not restricted
de: Uneingeschränkt

en: Entity id
de: Entitäts-ID
