Restricted Area (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Login
el: Είσοδος

en: Password
el: Συνθηματικό

en: View
el: Προβολή

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό
