Restricted Area (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Password
es: Contraseña

en: View
es: Ver

en: Restricted
es: Restringido

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Not restricted
es: Sin restricción

en: Entity id
es: id de entidad
