Restricted Area (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Password
fi: Salasana

en: View
fi: Näytä

en: Restricted
fi: Rajoitettu

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Not restricted
fi: Ei rajoitettu

en: Entity id
fi: Entiteetin ID
