Restricted Area (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Login
fr: Identifiant

en: Password
fr: Mot de passe

en: View
fr: Voir

en: Restricted
fr: Restreint

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Not restricted
fr: Non restreint

en: Entity id
fr: Id de l'entité
