Restricted Area (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: View
hi: देखें

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Not restricted
hi: प्रतिबंधित नहीं
