Restricted Area (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Login
hr: Prijava

en: Password
hr: Lozinka

en: View
hr: Pregled

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno
