Restricted Area (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Login
id: Masuk

en: Password
id: Sandi

en: View
id: Lihat

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Not restricted
id: Tidak aman
