Restricted Area (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Password
lv: Parole

en: View
lv: Skatīt

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots
