Restricted Area (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Login
nl: Inloggen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: View
nl: Weergeven

en: Restricted
nl: Beperkt

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Entity id
nl: Entiteit-ID
