Restricted Area (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Login
pl: Zaloguj

en: Password
pl: Hasło

en: View
pl: Widok

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Entity id
pl: Identyfikator obiektu
