Restricted Area (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Password
pt: Senha

en: View
pt: Ver

en: Restricted
pt: Restrito

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Not restricted
pt: Sem restrições

en: Entity id
pt: ID entidade
