Restricted Area (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Login
pt: Iniciar sessão

en: Password
pt: Senha

en: View
pt: Mostrar

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Not restricted
pt: Não restringido
