Restricted Area (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Login
ru: Логин

en: Password
ru: Пароль

en: View
ru: Просмотр

en: Restricted
ru: Органиченный

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Not restricted
ru: Без ограничений

en: Entity id
ru: ID сущности

en: Restricted area
ru: Ограниченная зона
