Restricted Area (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Password
sk: Heslo

en: View
sk: Zobraziť

en: Restricted
sk: Obmedzený

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Not restricted
sk: Neobmedzené
