Restricted Area (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Login
tr: Giriş

en: Password
tr: Parola

en: View
tr: Görüntüle

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Not restricted
tr: Kısıtlı değil
