Restricted Area (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Login
uk: Вхід

en: Password
uk: Пароль

en: View
uk: Перегляд

en: Restricted
uk: Обмежено

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Entity id
uk: Id сутності

en: Restricted area
uk: Обмежена територія
