Restricted Area (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Login
ca: Entrada

en: Password
ca: Contrasenya

en: View
ca: Mostra

en: Restricted
ca: Restringit

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: Entity id
ca: Id de l'entitat
