Restricted Area (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Login
et: Sisselogimine

en: Password
et: Parool

en: View
et: Kuva

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Not restricted
et: Piiranguteta
