Restricted Area (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Login
he: כניסה

en: Password
he: סיסמה

en: View
he: צפיה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Not restricted
he: לא מוגבל
