Restricted Area (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Password
hu: Jelszó

en: View
hu: Megtekintés

en: Restricted
hu: Korlátozott

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Not restricted
hu: Nem korlátozott

en: Entity id
hu: Entitásazonosító
