Restricted Area (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Login
ja: ログイン

en: Password
ja: パスワード

en: View
ja: ビュー

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Not restricted
ja: 制限なし

en: Entity id
ja: エンティティ id
