Restricted Area (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Login
lt: Prisijungti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Not restricted
lt: Be apribojimų
