Restricted Area (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Login
oc: Identificant

en: Password
oc: Senhal

en: View
oc: Veire

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Not restricted
oc: Pas restreint
