Restricted Area (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Login
sv: Logga in

en: Password
sv: Lösenord

en: View
sv: Visa

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Not restricted
sv: Ej begränsad

en: Entity id
sv: ID-nummer för objekt
