RestWS Search API Integration (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: No limit
pl: Brak limitu

en: Soft limit
pl: Miękki limit

en: Limits the number of displayed facets via JavaScript.
pl: Ogranicza liczbę wyświetlanych faset poprzez JavaScript.

en: Expand hierarchy
pl: Rozwiń hierarchię

en: Show the entire tree regardless of whether the parent items are active.
pl: Pokaż całe drzewo niezależnie od tego, czy nadrzędne pozycje są aktywne.
