RestWS Search API Integration (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: No limit
ru: Без ограничения

en: Raw
ru: Без обработки

en: Soft limit
ru: Мягкий предел

en: Limits the number of displayed facets via JavaScript.
ru: Ограничивает количество отображаемых фасетов с помощью JavaScript.

en: Expand hierarchy
ru: Развернуть иерархии

en: Show the entire tree regardless of whether the parent items are active.
ru: Показать все дерево независимо от того,  являются ли родительские элементы активными.
