RestWS Search API Integration (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: No limit
uk: Необмежено

en: Raw
uk: Raw (без обробки)

en: Soft limit
uk: М'яке обмеження

en: Limits the number of displayed facets via JavaScript.
uk: Обмежує кількість відображуваних фасетів за допомогою JavaScript.

en: Expand hierarchy
uk: Розкрити ієрархію

en: Show the entire tree regardless of whether the parent items are active.
uk: Показати все дерево незалежно від того, чи є батьківські елементи активними.
