RestWS Search API Integration (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: No limit
de: Keine Begrenzung

en: Raw
de: Rohdaten

en: Soft limit
de: Weicher Grenzwert

en: Limits the number of displayed facets via JavaScript.
de: Begrenzt die Anzahl, der dargestellten Facetten über Javascript.

en: Expand hierarchy
de: Hierarchie erweitern
