REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: About
ar: حول
