REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Email
bn: ইমেইল

en: About
bn: সম্পর্কে
