REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Email
hi: ईमेल

en: Full Name
hi: पूरा नाम

en: About
hi: के बारे में
