REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Email
ro: email

en: Full Name
ro: Nume complet

en: About
ro: Despre
